Poloha chalupy

V Krkonoších na Klínové louce ve výšce 1 111 m n. m., mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou, asi 3,5 km od horní stanice lanovky Na Pláně a 2 km od bufetu Na Rozcestí. Nedaleko nad chatou probíhá upravovaná běžecká trať.

GPS souřadnice 50°42'27.719" n, 15°38'49.829" e

Ubytování

Charakter chalupy

Chata je velmi jednoduše a útulně zařízena pro sportovně orientované pobyty. Mezi její přednosti patří vzdálenost od civilizace, hostům je k dispozici útulná jídelna a kuchyň s kachlovými kamny, sauna, stolní fotbal nebo pingpongový stůl. Není zajištěno stravování - hosté si vaří sami z vlastních přinesených surovin.

Pokoje

Jednotlivé pokoje pojmou od 3 do 20 osob, celková kapacita chaty je cca 40 osob. Největší pokoj má navíc vlastní kuchyňský a jídelní prostor. Ke spaní slouží ve všech pokojích široké ležení typu "letiště". K dispozici jsou teplé prošívané deky, ale hosté si musí přivézt vlastní:

  • povlečení na deku + prostěradlo + povlečení na malý polštář nebo
  • vlastní spacák + prostěradlo + povlečení na malý polštář.

Provoz

Provoz na chatě (včetně kuchyně a dřevníku) funguje samoobslužně pod dohledem správce chaty. Chata je připojena k standardní elektrické síti, topí se dřevem. V umývárně teče průběžně pouze studená voda, pro přípravu teplé vody na sprchování slouží kotel na dřevo.

Na chatu lze jet individuálně, objednat celý pokoj, či ve volném termínu i celou chatu. Individuální pobyt je možný pouze v zimní sezoně od ledna do cca konce března či případně do Velikonoc, kdy je správce chaty přítomen průběžně. Mimo sezonu lze objednat pobyt jen pro větší skupiny.

Nocležné

  • plná cena 150 Kč / noc
  • studenti 130 Kč / noc
  • děti do 14 let 70 Kč / noc

Rezervace ubytování

Rezervaci, prosím, směřujte na Brendu Jechovou, viz link.

Upozornění - o Vánočních svátcích (včetně Silvestra a Nového roku) a o Pololetních prázdninách (konec ledna) je chalupa rezervována pro členy Klubu KČT Slavoj Praha.

Provozní řád chalupy

Více podrobností o provozu na chatě naleznete ve zde přiloženém výňatku z provozního řádu.

Chata Petráška na Klínové louce v Krkonoších patří KČT Slavoj Praha, z.s., Zelený pruh 40, Praha 4, 147 00.
V případě zájmu o ubytování vyplňte, prosím, formulář níže, nebo kontaktujte Brendu Jechovou na telefonu uvedeném vpravo.

Upozornění - o Vánočních svátcích (včetně Silvestra a Nového roku) a o Pololetních prázdninách (konec ledna) je chalupa rezervována pro členy Klubu KČT Slavoj Praha.

Email se nepodařilo odeslat. Zkuste, prosím, některý z kontaktů vpravo.
Vaše zpráva byla odeslána!